odwiedzono: 387218 razy 
Biuro Podróży ARTUR Ewa Markowska
Igańska 26,  04-083 Warszawa,
tel: 22 403 06 96  fax: 22 403 06 96 w. 18
Zapytaj bezpośrednio
O Biurze Podróży Artur
   
szukaj dokładnie
w takiej postaci
Zapłać za wycieczkę Kartą Płatniczą
Z przyjemnością informujemy, że w naszym biurze przy ul. Igańskiej 26 na Grochowie można już płacić kartą płatniczą i chipową. Akceptujemy karty VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD, MAESTRO. Zapraszamy serdecznie.

WYCIECZKI I WCZASY - Pobyty wielkanocne

Pobyt wielkanocny w Mielnie
28.03.2015-15 dn.
 kategoria: Wielkanoc
 
Mielno to nadmorska wioska położona na mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno, 12 km od Koszalina. Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Wzdłuż plaży można spacerować promenadą spacerową. Dużym zainteresowaniem wśród turystów cieszy się pomnik jelenia, który stoi na skwerku przed Urzędem Gminy. Jest on sympatycznym akcentem tej miejscowości, często uwiecznianym na pamiątkowych fotografiach. W centrum można odpocząć przy fontannie. Można również odwiedzić średniowieczny gródek strażniczy otoczony fosą.
 cena: 1690 zł.  senior: 1690 zł.
Pobyt wielkanocny w Kołobrzegu
01.04.2015-15 dn.
 kategoria: Wielkanoc
POTWIERDZONA
Kołobrzeg jest najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem, które liczy sobie ponad 200 lat. Przed wojną miasto otrzymało miano “Perły Bałtyku”. Głównymi gałęziami utrzymania miasta jest turystyka i działalność uzdrowiskowa. W mieście znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy, a także kąpielisko morskie oraz liczne sanatoria i domy wypoczynkowe. W mieście i okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. W Kołobrzegu leczy się głównie choroby górnych dróg oddechowych i krążenia, choroby stawów, jak również zaburzenia przemiany materii (cukrzyca).
 cena: 1340 zł.  senior: 1340 zł.
Pobyt wielkanocny w Zakopanem
02.04.2015-7 dn.
 kategoria: Wielkanoc
 
Zakopane – jest najwyżej położonym miastem w Polsce, w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Znane jest jako zimowa stolica Polski, ale oferuje wiele atrakcji o każdej porze roku. Rozpoczyna się tu wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Na zakopiańskich Krupówkach znajduje się wiele zabytkowych budowli. Wieczorem można iść na sztukę do teatru Witkacego, lub na film do kina. Jeżeli podczas spaceru zechcemy coś zjeść zawsze można wstąpić do licznych restauracji, pizzerii, czy też karczm regionalnych, posłuchać góralskiej muzyki i spróbować regionalnych specjałów.
 cena: 1750 zł.  senior: 1575 zł.
Pobyt wielkanocny na Szlaku Orlich Gniazd
03.04.2015-5 dn.
 kategoria: Wielkanoc
POTWIERDZONA
Jura Krakowsko-Częstochowska - jeden z najpiękniejszych zakątków w Polsce. Dzięki malowniczym krajobrazom oraz licznym atrakcjom turystycznym jest chętnie odwiedzana przez miłośników przyrody, historii i różnego rodzaju sportów (wspinaczka skałkowa). Białe ostańce wapienne, ruiny zamków (zwanych nie bez powodu Orlimi Gniazdami), na tle błękitnego nieba oraz zieleni łąk i lasów to wymarzone miejsce na świąteczny (i nie tylko) wypoczynek.
 cena: 920 zł.  senior: 828 zł.
IMPREZY SPECJALNE
Warszawska Izba TurystykiJesteśmy Członkiem Warszawskiej Izby Turystyki
orazWarszawska Izba Turystyki
Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej