nr ew.: BER_I_210073
Impresjoniści
06.11.2021
 zwiedzanie 
Konwiktorska 9/38, 00-216 Warszawa | tel.: 602 431 440 | e-mail: artur@artur.waw.pl | www.artur.waw.pl
Chrzęsne - zwiedzanie wystawy (kopie obrazów) czołowego polskiego impresjonisty - Władysława Podkowińskiego, który w Chrzęsnem i pobliskiej Mokrej Wsi chętnie spędzał letnie wakacje; Warszawa - Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej - galeria malarstwa Aleksandra Sochaczewskiego, Centrum EXPO XXI - Wystawa VAN GOGH Zanurz się w świecie obrazów - to światowa, multisensoryczna, angażująca zmysły wystawa największych dzieł VINCENTA VAN GOGHA. Prace słynnego artysty będą zaprezentowane dzięki technologii Digital Art 360, która przeniesie widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej o powierzchni 2000 m2 zobaczymy setki dzieł i dosłownie zanurzymy się w świecie obrazów. Wszystkie prace artysty będą wyświetlane jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemienią się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza.
1 DZIEŃ
Wyjazd z Warszawy, przejazd do Chrzęsnego (ok. 55 km),
Chrzęsne - zwiedzanie wystawy (kopie obrazów) czołowego polskiego impresjonisty - Władysława Podkowińskiego, który w Chrzęsnem i pobliskiej Mokrej Wsi chętnie spędzał letnie wakacje;
Warszawa - MUZEUM X PAWILONU CYTADELI WARSZAWSKIEJ - galeria malarstwa Aleksandra Sochaczewskiego,
CENTRUM EXPO XXI - Wystawa VAN GOGH Zanurz się w świecie obrazów - to światowa, multisensoryczna, angażująca zmysły wystawa największych dzieł VINCENTA VAN GOGHA. Prace słynnego artysty będą zaprezentowane dzięki technologii Digital Art 360, która przeniesie widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ekspozycyjnej o powierzchni 2000 m2 zobaczymy setki dzieł i dosłownie zanurzymy się w świecie obrazów. Wszystkie prace artysty będą wyświetlane jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemienią się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza.
Powrót do Warszawy
UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie. WIELKIMI LITERAMI zaznaczono obiekty zwiedzane wewnątrz (biletowane). Obiekty sakralne zwiedzane wewnątrz w miarę dostępności. W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na obiad.
Senior - osoba, która w dniu wyjazdu ma ukończone 55 lat.
Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.
Cena zawiera
  • przejazd klimatyzowanym autokarem
  • opiekę pilota - przewodnika na całej trasie wycieczki
  • realizację programu (bilety wstępu, przewodników miejscowych)
  • ubezpieczenie NNW (5000 zł)
  • zestawy Tour-Guide podczas zwiedzania z przewodnikiem
Cena nie zawiera:
- gwarantowanego podwójnego miejsca w autokarze: 49 zł/os
Miejsca w autokarze są numerowane. Przydział miejsc w autokarze według kolejności wpłaty.
Rozkład miejsc w autokarze jest przykładowy i może ulec zmianie.
Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych przez B.P. ARTUR
WYJAZD
08:00 - Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)
POWRÓT
18:00 - Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)
KONTAKT:
tel.: 602 431 440
cena/os.: 177 PLN senior: 159 PLN  
konto: PKO B.P. S.A. w Warszawie 50 1020 5558 1111 1650 7960 0022