Biuro Podróży ARTUR Spółka z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że Biuro Podróży ARTUR Spółka z o.o. została pomyślnie zarejestrowana i rozpoczęła organizację wycieczek jednodniowych i imprez turystycznych. Do końca roku dotychczasowe Biuro Podróży ARTUR i nowa spółka będą działać równolegle, gdyż zależy nam na płynnym przeniesieniu działalności.

Na umowach WYCIECZEK REALIZOWANYCH OD 1 STYCZNIA 2023 R pojawi się już nowa nazwa organizatora i UWAGA – NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO! Prosimy o uważne sprawdzanie numeru konta, na które będziecie Państwo dokonywać wpłaty, gdyż musi ona trafić do właściwego organizatora. Aby ułatwić Państwu to zadanie, na programie każdej wycieczki zamieścimy właściwy numer konta. Środki wpłacone na niewłaściwy rachunek, będą zwracane na konto, z którego zostały wysłane.

Początkowo wpłaty na nowe wycieczki (na rok 2023) będziemy przyjmować gotówką w biurze oraz przelewem. Inne formy płatności (kartą, płatności elektroniczne przez nasza stronę internetową) będą uruchamiane w najbliższych tygodniach, o czym będziemy na bieżąco informować.

Sposób rezerwacji i zapłaty za wycieczki realizowane w roku 2022 pozostaje bez zmian. Niezmienne pozostają również WARUNKI UCZESTNICTWA

Cieszymy się bardzo z możliwości pracy dla Państwa w nowej formie prawnej i oczywiście w razie pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji,

Zespół Biura Podróży ARTUR