Białystok i Muzeum Pamięci Sybiru

Białystok i Muzeum Pamięci Sybiru

22.10.2022

PROGRAM WYCIECZKI AUTOKAROWEJ:

Wyjazd z Warszawy, przejazd do Białegostoku (ok. 200 km),
Białystok – zwiedzanie ZOO AKCENT – koncepcja ogrodu zakłada, że kolekcje zwierząt stanowią dziko żyjące gatunki występują w Polsce, w tym na Podlasiu. W ogrodzie zoologicznym można zobaczyć drapieżniki, takie jak niedźwiedź, ryś, żbik. Obok ssaków drapieżnych mieszkają tu ptaki drapieżne (myszołów, puchacz). W mini zoo są świnki wietnamskie i króliki. Ponadto w ZOO można oglądać żubra, koniki, osły, jelenie i daniele. Jest też ptactwo domowe, w tym kurki czubatki.
Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: spacer parkiem Planty, ogrody Pałacu Branickich z pałacem (z zewnątrz), przejście przez rynek bialostocki, katedra Wniebowzięcia NMP, ratusz miejski, pomnik Ludwika Zamenhowa, pomnik wielkiej synagogi żydowskiej, katedra prawosławna sw. Mikołaja cudotwórcy.
MUZEUM PAMIĘCI SYBIRU – poświęcone ludziom, którzy od końca XVI aż do połowy XX wieku byli niewoleni i zsyłani w głąb Rosji, a później Związku Sowieckiego, jak też tym, którzy podążali tam dobrowolnie.
Powrót do Warszawy.

UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie. WIELKIMI LITERAMI zaznaczono obiekty zwiedzane wewnątrz (biletowane). Obiekty sakralne zwiedzane wewnątrz w miarę dostępności. W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na obiad.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Cena zawiera:

  • przejazd klimatyzowanym autokarem
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
  • realizację programu (bilety wstępu, przewodników miejscowych)
  • ubezpieczenie NNW (10.000 zł)
  • zestawy Tour-Guide podczas zwiedzania z przewodnikiem

Cena nie zawiera:

  • gwarantowanego podwójnego miejsca w autokarze: 49 zł/os
  • dania obiadowego: 26 zł/os (płatność w biurze), 30 zł/os (płatność u pilota), zupa (flaki wołowe, pieczywo): 16 zł/os (płatnośc w biurze), 20 zł/os (płatność u pilota)
    Możliwość wyboru zestawu mięsnego lub wegetariańskiego – menu w biurze.

Wyjazd:

07:00 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

Przyjazd:

19:30 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

CENA/OS:

SENIOR*

*Senior – osoba, która w dniu wyjazdu ma ukończone 55 lat.

Galeria zdjęć

konto: PKO B.P. S.A. w Warszawie

50 1020 5558 1111 1650 7960 0022

Kontakt

602 431 440

Biuro podróży artur