ZOO Safari w Borysewie ze zwiedzaniem Uniejowa

ZOO Safari w Borysewie ze zwiedzaniem Uniejowa

22.06.2024

 

 

 • ZOO safari Borysew
 • wszystkie wstępy i atrakcje programu wliczone w cenę
 • Pałac, Termy i Ogród zmysłów w Poddębicach
 • Uniejów – zwiedzanie z przewodnikiem

PROGRAM WYCIECZKI AUTOKAROWEJ:

Wyjazd z Warszawy, przejazd do Poddębic (ok. 170 km),
Zwiedzanie z przewodnikiem PAŁAC GRUDZIŃSKICH- uchodzi za najpiękniejszy obiekt epoki renesansu w Polsce centralnej. Jego budowę rozpoczął ok.1610 roku wojewoda rawski Zygmunt Grudziński a dokończył jego syn Stefan, starosta ujski, pilski i bolimowski, który dostawił loggię do trzonu dworu i dzięki niej nadał charakterystyczny wystrój przesądzający o oryginalności budowli. Budowla pod względem budowniczego pomysłu nie mająca drugiej sobie podobnej. Obecnie pałac jest siedzibą Poddębickiego Domu Kultury i Sportu, który administruje całym zespołem pałacowo – parkowym i Pijalnią Wód Termalnych w Poddębicach.
PIJALNIA WÓD TERMALNYCH– w dawnym kościele ewangelickim
OGRÓD ZMYSŁÓW (indywidualnie)- znajduje się w przypałacowym parku. Składa się on z około 20 stanowisk podzielonych na pięć stref: dotyku, orientacji, słuchu, echu i wzroku.
Borysew – OGRÓD ZOOLOGICZNY ZOO BORYSEW to wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata. W Borysewie możecie także uczestniczyć w pokazowych karmieniach dzikich zwierząt. Podziwiać tu można nie tylko najgroźniejsze dzikie zwierzęta – Białe Tygrysy bengalskie, Białe Lwy, Pumę, Białe Wilki, Serwale, ale także Lemury, Bawoły indyjskie i Tapira. Do tej pory udało się zgromadzić ok. 100 gatunków zwierząt dzikich. Zwiedzanie indywidualne
PORA KARMIENIA: 13:00- tygrysy, 13:15- lwy
przejazd ZOO kolejką z przewodnikiem (lektor). Podczas przejażdżki usłyszymy wiele zabawnych anegdotek z życia ogrodu zoologicznego oraz zwyczaje zamieszkujących je zwierząt.
przerwa na obiad (dodatkowo płatny)
Uniejów – Program SPACEROWNIK UNIEJOWSKI– zwiedzanie z przewodnikiem
Zwiedzanie zamku z przewodnikiem, podczas spaceru zgłębimy tajemnice i historie Zamku- baszta widokowa, z której można obejrzeć przepiękną panoramę Uniejowa (około 135 stopni). Spacer z przewodnikiem po Uniejowie (katedra, rynek)
Powrót do Warszawy

UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie. WIELKIMI LITERAMI zaznaczono obiekty zwiedzane wewnątrz (biletowane).  W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na obiad.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Cena zawiera:

 • przejazd klimatyzowanym autokarem
 • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
 • realizację programu (bilety wstępu, przewodników miejscowych)
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł)
 • zestawy Tour-Guide podczas zwiedzania z przewodnikiem

Cena nie zawiera:

 • gwarantowanego podwójnego miejsca w autokarze: 49 zł/os
 • obiadu: ZESTAW OBIADOWY (mięsny) – zupa pomidorowa – filet drobiowy w jajku, ziemniaki z wody, buraczki – kompot Cena: 35 zł

Wyjazd:

07:00 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

Przyjazd:

20:00 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

CENA/OS:

SENIOR*

*Senior – osoba, która w dniu wyjazdu ma ukończone 55 lat.

Galeria zdjęć

konto: PKO B.P. S.A. w Warszawie

22 1020 1026 0000 1902 0550 8918

Kontakt

602 431 440

Biuro podróży artur