Łódź FILMOWA ze zwiedzaniem Pałacu Karola Poznańskiego i Palmiarni oraz koncertem Przebojów Muzyki Filmowej w Teatrze Muzycznym

Łódź FILMOWA ze zwiedzaniem Pałacu Karola Poznańskiego i Palmiarni oraz koncertem Przebojów Muzyki Filmowej w Teatrze Muzycznym

26.11.2023

 

 

 • zwiedzanie Pałacu Karola Poznańskiego
 • palmiarnia Ogrodu Botanicznego
 • koncert muzyki filmowej

PROGRAM WYCIECZKI AUTOKAROWEJ:

Wyjazd z Warszawy, przejazd do Łodzi (ok. 130 km),
Łódź – Wycieczki po zabytkowym PAŁACU KAROLA POZNAŃSKIEGO są okazją do poznania dziedzictwa kulturalnego Łodzi, zwłaszcza jej fabrykanckiej przeszłości, a także zapoznania się z historią łódzkiej uczelni muzycznej. Oprowadzanie obejmuje wstęp do najbardziej reprezentacyjnych wnętrz rezydencji – można zobaczyć m.in. ogród zimowy, paradną klatkę schodową, jadalnie, salę bilardową z palarnią, buduar oraz garderobę.
Objazd miasta autokarem z uwzględnieniem plenerów filmowych- Komisarz Alex, Ziemia Obiecana, Dawna Wytwórnia Filmów Fabularnych
PALMIARNIA OGRODU BOTANICZNEGO– jedna z najnowocześniejszych w Europie i jeden z najciekawszych budynków w Łodzi. Otaczający ją Park Źródliska jest najstarszym parkiem miejskim w Łodzi, powstałym na początku XIX w. z części okolicznych lasów. Udostępniona po raz pierwszy dla zwiedzających w 1956 r. Zawiera ok. 4,5 tys. okazów należących do ponad 1100 gatunków i odmian a unikalna kolekcja ogromnych palm ściśle wiąże się z dziejami miasta.
przerwa na obiadokolację
Zapraszamy na koncert z muzyką z największych polskich i światowych przebojów filmowych, m.in. „Stawki większej niż życie”, „Vabanku”, „Batmana”, „Grease” i „Footloose”, w aranżacjach i pod batutą Daniela Nosewicza, laureata Fryderyka 2022.
Daniel Nosewicz dyrygował orkiestrą podczas Top Of The Top Sopot Festival 2022 w Operze Leśnej, towarzysząc gwiazdom polskiej estrady, m.in. Kayah, Agnieszce Chylińskiej, Ewie Bem, Grzegorzowi Markowskiemu i Kubie Badachowi, wykonującym utwory w jego aranżacjach „I’m So Excited”, „Raindrops Keep Fallin’ on My Head”, „Summer Nights” to niektóre z tytułów piosenek, które znalazły się w programie karnawałowego koncertu.
Popularne tematy muzyki filmowej usłyszymy w wykonaniu solistów i Orkiestry Teatru Muzycznego w Łodzi.
Powrót do Warszawy

UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie. WIELKIMI LITERAMI zaznaczono obiekty zwiedzane wewnątrz (biletowane). Obiekty sakralne zwiedzane wewnątrz w miarę dostępności. W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na obiad.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Cena zawiera:

 • przejazd klimatyzowanym autokarem
 • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
 • realizację programu (bilety wstępu – bez biletu na KONCERT, przewodników miejscowych)
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł)
 • zestawy Tour-Guide podczas zwiedzania z przewodnikiem

Cena nie zawiera:

 • gwarantowanego podwójnego miejsca w autokarze: 49 zł/os
 • obiadu w trakcie wycieczki: ZESTAW MIĘSNY zupa krem z buraka, grillowana z pieca pierś z kurczaka, ziemniaki gotowane, surówka z marchewki, Deser, Sok ,Z
  ESTAW WEGETARIAŃSKI zupa krem z buraka, ser camembert z żurawiną, opiekane ziemniaki, surówka, Deser, Sok – 50 zł/os
 • biletu na koncert – 80 zł/os 

Wyjazd:

07:15- Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

Przyjazd:

22:30 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

CENA/OS:

SENIOR*

*Senior – osoba, która w dniu wyjazdu ma ukończone 55 lat.

Galeria zdjęć

konto: PKO B.P. S.A. w Warszawie

22 1020 1026 0000 1902 0550 8918

Kontakt

602 431 440

Biuro podróży artur