Gwiazdy w Warszawie ze spektaklem “Gwiazda” o Violetcie Villas w Teatrze SABAT

Gwiazdy w Warszawie ze spektaklem “Gwiazda” o Violetcie Villas w Teatrze SABAT

15.03.2024

TYLKO Z ARTUREM !!!

 • historia Teatru SABAT  z welcome drinkiem
 • autorski spacer po Warszawie 
 • spektakl w Teatrze SABAT – jedynym w Polsce teatrze rewiowym
 • stoliki w sektorze A i B

PROGRAM WYCIECZKI:

18:00 – 19:00 spacer z przewodnikiem po okolicach Teatru Sabat z opowieściami o Violetcie Villas.  W czasie spaceru zgłębimy też historię ulicy Foksal.
19:00 – 19:30 – zapoznanie z historią Teatru SABAT i welcome drink
TEATR SABAT Małgorzaty Potockiej – jedyny w Polsce teatr rewiowy, nawiązujący do tradycji przedwojennych teatrów rewiowych a także muzycznych teatrów Broadwayu i Paryża. Secesyjne wnętrza przypominające klimatem obrazy Toulousa-Loutreca, nawiązujące do niezapomnianego okresu La Belle Epouqe.
19:30 – 22:00spektakl  „GWIAZDA – WARSZAWA, PARYŻ, LAS VEGAS”
przekrój piosenki polskiej i światowej oparty na karierze Violetty Villas – wyjątkowej artystki o fenomenalnym głosie.
Spektakl przypomina wiele wspaniałych utworów muzycznych oraz artystów występujących w tym samym czasie co Violetta Villas, na różnych etapach jej kariery – od początków na polskich festiwalach, poprzez Paryż i Las Vegas do powrotu i występów artystki w Polsce.
Przypomnimy piosenki między innymi Czesława Niemena, Stana Borysa, Katarzyny Sobczyk, Ireny Santor, Jerzego Połomskiego, Franka Sinatry, Julie Andrews, Elvisa Presley’a i wielu innych. W spektaklu zobaczą i usłyszą Państwo znakomitych wokalistów teatru Sabat, a w tytułową „Gwiazdę” wcieli się niezwykle utalentowana Dorota Ritz, wspaniale wykonująca zarówno partie operowe jak również utwory muzyki rozrywkowej – wszystko to w oprawie baletu Sabat, świetnej choreografii, specjalnie przygotowanej scenografii multimedialnej i nowych aranżacjach muzycznych.
Scenariusz, reżyseria, kostiumy : Małgorzata Potocka
22:00 – 23:00DANCING na parkiecie Teatru SABAT. Zabawa taneczna na scenie Teatru Sabat przy polskich i światowych przebojach od lat 70-tych aż po współczesność, w wykonaniu znakomitych wokalistów teatru Sabat.
DANCING w teatrze SABAT to wspaniała zabawa, w nastrojowych, secesyjnych wnętrzach przypominających obrazy Toulouse’a Lautreca. (w cenie biletu, dla chętnych – zakończenie spektaklu o godzinie 22.00)

UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie. WIELKIMI LITERAMI zaznaczono obiekty zwiedzane wewnątrz (biletowane).

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Cena zawiera:

 • opiekę licencjonowanego przewodnika po Warszawie
 • realizację programu spaceru
 • bilet na spektakl w Teatrze Sabat
 • welcome drink w teatrze
 • ubezpieczenie NNW (10.000 zł)
 • zestawy Tour-Guide podczas zwiedzania z przewodnikiem

Cena nie zawiera:

 • świadczeń nie wymienionych w ofercie

Wyjazd:

18:00 – Warszawa, przed pomnikiem Charles’a de Gaulle’a

Przyjazd:

22:00 – Warszawa, Teatr Sabat

CENA/OS:

SENIOR*

*Senior – osoba, która w dniu wyjazdu ma ukończone 55 lat.

Galeria zdjęć

konto: PKO B.P. S.A. w Warszawie

22 1020 1026 0000 1902 0550 8918

Kontakt

602 431 440

Biuro podróży artur