Wioska Mydlarska

Wioska Mydlarska

25.06.2022

Wyjazd z Warszawy, przejazd do Górzna (ok. 180 km)
Fiałki k/Górzna – Wioska Mydlarska, malowniczo położona wśród wzgórz, pól i lasów; podczas wycieczki uczestnicy wezmą udział w trzech warsztatach: MYDLARSKICH – podczas których będziemy wykonywać własne mydełko i sól do kąpieli, WARSZTATY W STAREJ PRALNI – gdzie wykonywać będziemy różne czynności: prania, maglowania i prasowania przy użyciu starych urządzeń zgromadzonych w wiosce; oraz TŁOCZENIA OLEJU NA ZIMNO – używając ręcznych tłoczni do oleju uczestnicy tłoczą olej z ziaren rodzimych roślin oleistych: rzepaku, słonecznika, siemienia lnianego, konopnego, pestek dyni. Na pamiątkę każdy otrzyma wykonane przez siebie mydło, sól do kąpieli oraz buteleczkę wytłoczonego oleju. W przerwie między warsztatami obiad.
Powrót do Warszawy

UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie. WIELKIMI LITERAMI zaznaczono obiekty zwiedzane wewnątrz (biletowane). Obiekty sakralne zwiedzane wewnątrz w miarę dostępności. W czasie wycieczki przewidziana jest przerwa na obiad.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Cena zawiera:

  • przejazd klimatyzowanym autokarem
  • opiekę pilota na całej trasie wycieczki
  • realizację programu (warsztaty mydlarskie, obiad dwudaniowy)
  • ubezpieczenie NNW (10.000 zł)
  • zestawy Tour-Guide podczas zwiedzania z przewodnikiem

Cena nie zawiera:

  • gwarantowanego podwójnego miejsca w autokarze: 49 zł/os

Wyjazd:

07:00 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

Przyjazd:

20:30 – Warszawa, parking przed PKiN (Kinoteka)

CENA/OS:

SENIOR*

*Senior – osoba, która w dniu wyjazdu ma ukończone 55 lat.

Galeria zdjęć

konto: PKO B.P. S.A. w Warszawie

50 1020 5558 1111 1650 7960 0022

Kontakt

602 431 440

Biuro podróży artur